Pierwsza przytulanka Twojego skarba.

Małe dzieci bez dwóch zdań uwielbiają przytulanki. Jako rodzice doskonale o tym wiemy, dlatego bardzo szybko kupujemy im pierwsze pluszaki lub misie. Jednak wybór premierowej przytulanki dla Waszego malucha to bardzo ważne i odpowiedzialne zadanie. Wpływa na to wiele czynników, które musimy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim przytulanki dla niemowląt muszą być maksymalnie bezpieczne dla dzieci, które nie mają jeszcze świadomości tego co robią oraz w jaki sposób się bawią. Maluchy dopiero odkrywają świat i mają słabszą odporność, dlatego materiały użyte w produkcji muszą być w pełni bezpieczne dla dzieci, a żaden z elementów nie może budzić naszych podejrzeń.

Przy wyborze przytulanki dla niemowlaka postawmy nie tylko na estetykę, ale również jakość wykonania. Taka zabawka musi być przede wszystkim miła i delikatna w dotyku, dzięki czemu dziecko będzie uwielbiało kontakt z jej fakturą. Wysokiej jakości zabawka sprawi, że będzie również świetną pamiątką w przyszłości, gdy maluch będzie dorastał. W końcu pierwsza przytulanka w życiu każdego z nas jest tylko jedna.

Warto postawić na sensoryczne przytulanki

Niemowlęta dopiero odkrywają świat i się go uczą. W związku z tym warto zwrócić uwagę na przytulanki sensoryczne, które zaprojektowano z myślą o tym, by maluchy mogły doświadczać wielu różnych bodźców. Maskotki takie cechują się różną fakturą poszczególnych elementów oraz zróżnicowanymi kształtami, dzięki czemu dziecko, używają swoich małych dłoni będzie mogło rozpoznawać nowe rzeczy. Zabawki sensoryczne bardzo stymulująco działają na rozwój dziecka, dlatego koniecznie powinny znajdować się w niezbędniku każdego rodzica.

Jeżeli szukacie wysokiej jakości i starannie zaprojektowanych zabawek dla maluchów, w tym również przytulanek sensorycznych, to koniecznie sprawdźcie ofertę francuskiej marki https://jacadi.pl/. W jej ofercie znajdziecie estetyczne przytulanki, które posiadają wszystkie cechy dobrej zabawki dla malucha, a przy tym są bardzo bezpieczne i wykonane z ekologicznych materiałów. Marka Jacadi to prestiż, elegancja i troska o największe wymagania maluchów i ich rodziców, dlatego na pewno nie będziecie zawiedzeni.